CZESKIE SKALNE MIASTA
WARSZTATY FOTOGAFICZNE Z CRISEM (smartfon i aparat)
17-18-19 Czerwca 2022

To będzie prawdziwy hit!!!! 🙂 Weekendowe warsztaty w Czeskich skalnych miastach (Adrspach i Teplice). Miejsc chyba nie muszę przedstawiać 🙂 Zresztą popatrzcie na zdjęcia, które zrobiłem podczas moich dwóch ostatnich pobytów 🙂

Liczba miejsc: 6 Kto pierwszy ten lepszy 🙂
Ograniczam jeszcze bardziej liczbę miejsc by poświęcić więcej czasu każdemu indywidualnie 🙂 Zapraszam serdecznie 🙂 Będzie naprawdę magicznie. Myślę, że każdy z poprzednich uczestników może potwierdzić, że nie próżnujemy na warsztatach 😀 Baza? Wiadomo! Muflon! 🙂 Po remoncie z nową kuchnią jest petarda!!! 😀

Plan warsztatów:

Piątek, 17 Czerwca:
14.00 – 15.00 Przyjazd i zakwaterowanie uczestników.
16.00 Przygotowanie teoretyczne do akcji, omówienie podstawowych ustawień aparatów, kadrowania, szukanie światła i tematów zdjęć
19.00 – Integracja uczestników przy ognisku.
21.00 – Fotografia nocna przy schronisku pod Muflonem. Mam pewien unikatowy pomysł na zdjęcie ze schroniskiem, drogą mleczną i… 🙂

Sobota, 18 Czerwca:
5.00 – Wyjazd do skalnego Miasta w Teplicach
6.00 – Wycieczka fotograficzna po skalnym mieście. Podczas wycieczki będę uczył odpowiedniego kadrowania, szukania ciekawych miejsc i łapania światła.
14.00 - Powrót do bazy i obiad
16.00 – Obróbka zdjęć
19.00 – Omówienie wybranych zdjęć uczestników i poprawki na żywo.
21.00 - Kolacja przy ognisku 🙂

Niedziela, 19 Czerwca:
7.00 – Wyjazd do skalnego Miasta w Adrspach
8.00 – Wycieczka fotograficzna po skalnym mieście. Podczas wycieczki będę uczył odpowiedniego kadrowania, szukania ciekawych miejsc i łapania światła. Będziemy łapać słońce pomiędzy szczelinami skalnymi (nauczymy się m.in. efektu gwiazdki ze słońca)
14.00 - Powrót do bazy i obiad
16.00 – Nauka praktyczna jak nadać zdjęciom końcowy „look” (czyli całe czary mary)
18.00 – Wyjazd do domów

Plan warsztatów może ulec zmianie w razie niekorzystnych warunków pogodowych. Wszystkie zmiany będą ustalane wraz z uczestnikami na bieżąco. W przerwach między wyjściami w plener odbywać się będą warsztaty z obróbki, podczas których nauczymy się przede wszystkim filozofii wyjścia w plener. Powiem Wam czym kieruję się podczas planowania kadrów. Omówimy też kompozycję zdjęć, obróbkę zdjęć z RAW’ów i prezentację w wysokiej jakości w internecie.

Zagadnienia teoretyczne będą obejmować takie tematy jak:
- Sprzęt
- Kluczowe ustawienia takie jak, czas naświetlania, ISO, balans bieli.
- RAW i jego obróbka
- Spojrzenie na fotografię i styl życia
- Kontekst w fotografii (jak nadać fotkom charakter i znaczenie i uczynić je wyjątkowymi)
- Łapanie światła
- Efektywne i kreatywne kadrowanie
- Perspektywa, jej rodzaje i wykorzystanie w kreatywnej fotografii
- Inspiracje
- Doświadczenie
- Planowanie czyli jak wpadam na te szalone pomysły 😀
- Interpretacja i obróbka fotografii
- Prezentacja w internecie i druk fotografii

Jeśli macie zdjęcia które chcielibyście omówić to zabierzcie je ze sobą (najlepiej na pendrivie).

Wymagany sprzęt:
Każdy uczestnik musi posiadać ze sobą własny Aparat lub Smartfon nowej generacji (tak tak 😀 smartfony też się nadają 🙂 ) z opcją RAW, solidny statyw (selfie-sticki odpadają), naładowaną czołówkę, Własny laptop, tablet lub smartfon z Lightroom (wersja próbna do pobrania za darmo na 7 dni na www.adobe.com). Ja będę pracował i pokazywał co robię na projektorze multimedialnym.

Noclegi i opłaty:
Noclegi w Schronisku Górskim pod Muflonem, miejsca są zarezerwowane przeze mnie w pokojach 2 i 3-osobowych więc nie musicie się martwić o rezerwację. Cena za weekend 70zł za osobę. Jest możliwość wyżywienia w schronisku. Mają świeżo wyremontowaną kuchnię i świeże, pyszne menu 🙂
Wstępy i parkingi dla uczestników oraz ich osób towarzyszących są wliczone w cenie warsztatów!
Ilość miejsc: 6
Cena: 599 zł brutto (możliwość FV)
w cenie:
3-dniowe warsztaty praktyczne i teoretyczne prowadzone przez Crisa Froese.
Wstęp do Skalnych Miast i parking na wszystkie dni warsztatów,
cena nie obejmuje noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia.
Ubezpieczenie:
Ubezpieczenie, jeśli potrzebne każdy uczestnik załatwia we własnym zakresie.

REGULAMIN WARSZTATÓW:
1. Zapisy na Warsztaty
1.1. Zapisy prowadzone są przez oficjalną stronę www.crisfroesepics.com w zakładce warsztaty. Formularz zgłoszeniowy poniżej na stronie pod regulaminem.

1.2. Dane potrzebne do zapisu na warsztaty:

a) Imię i Nazwisko oraz adres

b) Email

c) Telefon

1.3 *Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją twojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i przesłania Ci mojej odpowiedzi. Informujemy, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest portal crisfroesepics.com

2. OPŁATY:

2.1 Potwierdzeniem zapisów jest wpłata wpisowego w wysokości 599 zł w ciągu 5 dni od dokonania zapisu na konto, które otrzymacie Państwo w odpowiedzi na maila ze zgłoszeniem.

2.2. W przypadku braku opłaty w niżej wymienionym terminie osoba zostaje skreślona z listy uczestników i na jej miejsce wpisywana jest osoba z listy rezerwowej.

3. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku nie uzbierania się minimalnej liczby osób (5 osób) bądź sytuacji losowej. Uczestnicy zostaną o tym poinformowani drogą mailową lub telefoniczną. W tym przypadku Organizator zwraca uczestnikom całość wniesionej opłaty.

4. Podczas warsztatów będą wykonywane zdjęcia ogólne, służące promocji crisfroesepics.com. Osoba zapisująca się na wydarzenie wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach marketingowych (profil Facebook, instagram, strona internetowa organizatora lub prowadzącego warsztaty Crisa Froese )

5. Organizator nie odpowiada za uszkodzenia sprzętu w trakcie warsztatów

6. Organizator nie odpowiada za działanie sił wyższych np. pogody która uniemożliwi przeprowadzenie zajęć w terenie. W takim przypadku zostaną przeprowadzone zajęcia teoretyczne.

7. Osoba dokonująca rezerwacji oświadcza tym samym, że zapoznała się z regulaminem wydarzenia,

8. Osoby które w trakcie trwania warsztatów zrezygnują z dalszego uczestnictwa nie mają prawa do zwrotu wpłaty.

9. Organizator nie odpowiada za szkody wyrządzone przez uczestnika warsztatów,

10. Organizator zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy z uczestnikiem który zachowuje się w sposób agresywny względem innych uczestników lub naraża siebie lub innych na niebezpieczeństwo.

11. Osoba zgłaszająca udział w warsztatach oświadcza tym samym, że jej stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w warsztatach.

12. Wszelkie zmiany lub informacje o rezygnacji z warsztatów przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.